Põhjamaade juhtiv voogedastusettevõte Nordic Entertainment Group (NENT Group) on käivitanud voogedastusteenuse Viaplay Eestis. Viaplay vaatajad Eestis saavad nautida ainulaadset kombinatsiooni esmaklassilistest live-spordialadest, parimatest rahvusvahelistest filmihittidest ja auhinnatud sarjadest hinnaga 9,99 eurot kuus.
Viaplay on nüüd otseülekandena kättesaadav Eestis ning Eesti vaatajad saavad nüüd nautida kohalike subtiitritega enam kui 2500 tundi Viaplay meelelahutust hinnaga 9,99 eurot kuus – ja esimesed kaks nädalat on täiesti tasuta. Registreeru viaplay.ee.
Anders JensenFoto: Viaplay
„Viaplay on põhjamaade voogedastuse edulugu ning laienemine Eestisse on meie jaoks loomulik järgmine samm. Viaplayl on juba üle 3 miljoni tellija kõigis põhjamaades ja meil on väga hea meel, et nüüd saame tuua oma ainulaadsed lood ja laulud Eesti publikuni, kus meie vaatajad saavad nautida meie ainukordset kombinatsiooni esmaklassilistest spordiülekannetest, parimatest rahvusvahelistest filmihittidest, auhinnatud sarjadest, kvaliteetsest Viaplay Originalsi ja esmaklassilisest lastele mõeldud sisust,“ ütleb kontserni NENT president ja tegevjuht Anders Jensen.
Viaplay pakub kohalike subtiitritega kvaliteetset meelelahutust kõigile pereliikmetele. Kvaliteetse sisu ainulaadset kombinatsiooni saab vaadata kõikjal, igal ajal ja peaaegu igas seadmes. Viaplay annab võimaluse mitmel kasutajal leibkonnas korraga voogesitada ja tellimuse saab igal ajal tühistada.
„Investeerime pidevalt tehnoloogiasse ja tootearendusse, et Viaplay saaks pakkuda oma tellijatele iga kord parimat võimalikku kogemust,“ ütleb kontserni NENT president ja tegevjuht Anders Jensen.
Viaplay on juba kindlustanud õigused näidata maailmatasemel otsepildis spordiülekandeid, nagu vormel 1, UEFA meistrite liiga, UEFA Euroopa liiga ja UEFA konverentsiliiga, Bundesliga, Inglise jalgpalli karikasari English Cup, NHLi jäähoki ja palju muud. Ja Viaplay esmaklassiline sisupakkumine, sealhulgas spordi vallas, aja jooksul ainult kasvab.
„Meie eesmärk on tulla voogedastuse Euroopa meistriks. Ja see uus peatükk meie ajaloos algab siin, kui Viaplay alustab tegevust Eestis,” ütleb kontserni NENT president ja tegevjuht Anders Jensen.
Viaplay on nüüd saadaval Eestis hinnaga 9,99 EUR kuus. Registreeruge viaplay.ee.