Osal platvormidel (näiteks Instagramis) tähendab see pidevalt disainerite kavatsusest mööda manööverdamist, näiteks peab leluhuviline kasutaja muretsema selle pärast, et tema Instagrami-laigid ei viiks Facebooki algoritme otsuseni talle siivutuid reklaame näidata, mis võib avalikkuses FBd kerides piinlikkust tekitada. Teised platvormid jällegi teevad kasutajatega koostööd. Näiteks aitab anonüümsust hindav foorum Reddit kasutajatel oma fotosid anonüümseks teha, kustutada nendelt metaandmeid ja retušeerida kasutajat identifitseerida võivaid detaile, näiteks sünnimärke või tätoveeringuid.
Selliste tööriistadega varustatult on Redditis levinud foorumid, kus inimesed saavad postitada anonüümseid alastifotosid, aga ka näiteks arutleda kehakuvandite, voodiharjumuste jmt üle, mille tulemusena võib selguda, et probleemid, millega inimesed oma eraelus silmitsi seisavad, ei olegi nii erakordsed, nagu neile tunduda võib, ja et enamik inimesi ei vasta oma jumalast antud füüsise ega ka isiklike soovide poolest nendele mallidele, mida meile meedia kaudu jagatakse.
Ka siin peituvad omad ohud: anonüümsus internetis on habras abimees. Kat ja Emily kirjeldavad, kuidas näiteks keegi «härrasmees» kogus ühe Tumblri kasutaja anonüümselt postitatud kehaosade (jalgade, torso, rangluu, rindade) pilte, monteeris need kokku virtuaalseks Frankensteiniks, uuris välja, kus linnas naine elab ja saatis oma kollaaži postiga talle. Aga enamik naisi on sedasorti ohtudest teadlikud ja kasutavad ettevaatusabinõusid, et neid vältida.
Pigem üllatab Kati ja Emily intervjueeritud naisi asjaolu, et mehed üleüldse selliseid ohtusid ei taju. Arvestades, et naistel on juba sotsiaalmeediat kasutades suurem ettevaatuskoormus, tekib küsimus, kas tõesti on adekvaatne sellistest juhtudest järeldada, et naised käituvad liiga lohakalt (et mitte öelda «litsakalt»)? Võib-olla peaks hoopis küsima, mida teevad platvormid oma kasutajate turvalisuse tagamiseks ja kuidas piirata jälitamismaaniaga meeste võimet ahistavalt käituda?