Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2019/12/26/12835363t1ha401.jpg)
Tallinnas Nõmmel nädala kadunud neiu leidjad ütlevad, et tegemist oli jõuluimega, ja tema avastamise rõõm on kirjeldamatu.
«Halloo, kas siin on keegi?» küsib Heino Juurikas (41). Temaga on kaasas Kerstin Serman (23). Nad kuulsid kusagilt hõiget. Ja see teeb nad õige elavaks.
Nii Juurikas kui ka Serman on vabatahtlikud otsijad operatiivses otsingugrupis (OPEROG), mis on seotud sihtasutusega Kadunud. OPEROG on tihti koos politseinikega väljakutsel, kui keegi on kadunuks kuulutatud ja teda on vaja otsida, olgu siis metsast või kusagilt mujalt.