Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2018/05/14/7843863t1h1308.jpg)
Narva-Jõesuu linnavalitsus palub koostöös RMK-ga abi, et tabada meesterahvas, kes vedas Narva-Jõesuu linna metsa prügi.
«Metsaprügistamisega tegelev inimene ja selleks kasutatav auto võib pärineda Narva-Jõesuu või Narva linnast ning sellepärast palume selle teate lugejaid edastada antud kuulutuse teavet tuttavatele ja sõpradele mõlemas linnas,» märgitakse linnavalitsuse Facebooki kontol.
/nginx/o/2018/05/14/7843864t1h6ca3.jpg)
Juhul, kui keegi tunneb pildil oleva meesterahva ära ja teab auto numbrit (eeldatavasti Toyota C-HR), palutakse teatada Narva-Jõesuu linnavalitsuse keskkonnaspetsialistile Jaan Metsisele telefonil 517 3150 või e-postil: jaan.metsis@narva-jõesuu.ee.