Ohtliku mängu mänginud tüdruk märkis, et kui esimese ülesannete jagamise ajal mingeid ähvardusi ei tule, siis viimase päevani jõudes, mille ülesanne on sooritada enesetapp, läheb asi juba kurjemaks.
«Kui sa mängu viiekümnendal päeval enesetappu ei tee, siis hakkavad nad juba päriselt hirmutama. Nad ütlevad, et teavad, kus elad, nad ise tapavad su ära ja kogu su pere. Ma arvan, et mõned sellepärast teevadki enesetapu, et nad kardavad,» tõdes tüdruk.
Tüdruk jõudis ära teha 35 ülesannet ja siis tekkis ka tal endal juba hirm. Just seetõttu, et äkki hakatakse ka teda ähvardama. «Sõbranna, kes jõudis mängu lõpuni, ei teinud enesetappu. Ta lihtsalt lõpetas mängu,» ütles tüdruk. Ent üks tema eestlasest sõbranna mängis mängu ja lõikus end.
Põhja prefektuuri raskete kuritegude talituse juht Roger Kumm:
Kumm tõdes «Vikerhommikus», et informatsioon sellest mängust on jõudnud ka politseini. «Otsest mänguga seotud viidet ei ole, aga see tuleneb ilmselt ka sellest, et lapsed ei räägi oma vanematele, et näiteks mõned vigastused on mängu tõttu tekkinud,» ütles Kumm.
«Kuna ma olen ise lapsevanem, siis loomulikult ma suhtlen nendega sel teemal. Üks minu lastest ongi selles vanuses, et kasutab interneti aktiivselt. Lapsevanem tihti unustab, et kui kodune arvuti on mingit pidi kontrolli all, siis mobiiltelefonid enam nii palju ei ole,» nentis Kumm.
Ta lisas, et lapsevanem peaks rahulikumalt oma lapse käest uurima, milliseid mänge sõbrad mängivad ning millised mängud levivad koolis. «Mitmeid aastaid tagasi levis mäng, kus koolis lämmatati teineteist mingi joobetunde tekitamiseks,» ütles ta.