Tööle asudes oli Mari entusiasmi täis noor naine, kel lootus leida töö, kus ka edasi areneda. Selliste lubadustega ta tööle ka võeti, kuid aastate jooksul on plusside asemel kogunenud hoopis kuhjaga miinuseid.
Kõige väsitavamaks peab Mari meeletult rasket tööd: 8-9 tundi tööd jalgadel ning tihti pole võimalust isegi lõunapausiks, väikesest jalasirutamisest rääkimata. Tube, mida üks inimene peab jõudma ära koristada, on palju, ja töömaht kasvab tihti just nädalavahetuseti, kui tihti keegi töökaaslastest töölt eemale jääb. «Ühel suvel oli probleemiks ka see, et konditsioneerid ei töötanud ning tubade koristamine oli seetõttu nagu saunas,» imestab Mari, et ta kokku ei kukkunud.
Tubade koristuse kontroll on karm ning iga väikseim nurgatagune vaadatakse kriitiliselt üle. Mari mõistab, et puhas tuba on oluline, kuid on aastatega õppinud igat kriitikat mitte naha vahele laskma. «Kui aega ja inimesi vähe, siis ikka juhtub, et kusagil jääb mõni nurk kahe silma vahele, kuid ega sel vahet pole, kui hästi sa koristad,» ütleb ta, «kes norida tahab, norib iga pisiasja kallal.»
«Minu tubadesse sattunud külalistest on just venelased-asiaadid pigem räpakad,» räägib naine oma kogemustele toetudes. Alles hiljuti olid Maril ühes toas kliendid, kelle lahkudes põhimõtteliselt kõik pinnad ujusid ja olid igasuguseid toidujäänuseid täis. Laua all oli sein pooleldi punast veini täis pritsitud ja lastud väikestel lastel aknalauale sodida. Prügikasti olemasolu ka väga ei tunnistatud. Vene rahvusest kliendid on Mari hinnangul kõige agaramad igasuguste asjade üle kurtma/kaebama. Sakslased on väga korralikud, toas asjad alati omal kohal ja kui ära lähevad, siis enamasti üks või kaks eurot jootraha jäetud. Ka jaapanlased jätavad üldjuhul jootraha. Soome kliendid on suures osas sellised, kes näiteks päevakoristusi ei taha.