Ökopäeva laat on avatud kõigile huvilistele, seda saab külastada täna kella 10-12 ja 15-18 (vahepeal väikesed meistrid magavad).
Iga lasteaiarühm peab oma nutika nimega töötuba, avatud on ka Pojenginupu vabaõhukohvik, kus pakutakse pannkooke ning lasteaia muusikaõpetaja Külli Leplandi juhendamisel esitavad lasteaialapsed muusikalisi vahepalu. Mõistagi saab lasteaia õuel nii kiikuda kui ka liivakastis mängida. Külla on lubanud tulla teisedki Tallinna lasteaiad, töötube juhendab keskkonnahariduskeskus.
«Nii lapsed kui õpetajad on ökopäevaks pikalt ja õhinaga valmistunud, loodame, et meie algatus leiab sooja vastuvõtu. Tuludest saame aga lasteaeda värskendada – maja on 50 aastat vana, siin on alati kõpitsemist,» selgitas Tallinna Sikupilli Lasteaia juhataja Marika Jurin.