Nii nagu kanepimüüjatel olid lõpuks spetsiaalsed tööautod, mida jälgede segamiseks sageli vahetati, üüriti Lasnamäe ja Kopli võrgustike jaoks konspiratiivkorterid ehk vahelaod, et äri sujuks kiiresti ja valutult.
«Müüd 10 grammi ära, sõidad jälle korterisse, aknast antakse sulle uus 10 grammi, sõidad jälle linna, müüd maha, sõidad tagasi ja nii päevas kümneid, kümneid kordi,» selgitas Tambre kurjategijate tööpõhimõtteid.
Vähemalt üks korter üüriti narkoärikate poolt selleks, et seal ainult kanepit pakendada ning seda eluaset kasutatigi vaid nendel päevadel, kui omandatud oli suurem kogus narkootilist ainet. Seal pakendasid grupi liikmed meelemürki poole grammi kuni grammi kaupa minigrip-kilekottidesse
Kui aine sai kaalutud, siis toimetati see üürikorterisse, kus üks mees jagas kraami nii-öelda müügiautodele, mis võtsid korraga peale ainult väikese koguse ehk vähem kui 10 grammi. See võimaldas pääseda kriminaalvastutusest.
Taavi Pern märkis, et Ševtšenko nõudmisel oli konspiratsiooni tase aetud lakke. Tänavamüüjate grupid teadsid küll sellest, et olemas on ka teine tänavamüüjate grupp, kuid seda, kes selle grupi liikmed on, ei teatud. Teati vaid seda inimest, kes neile narkootilisi aineid tõi.
«Samamoodi kaaluja puhul mitte keegi ei teadnud, kes ta on. Ta viidi korterisse, ta kaalus aine ära ja lahkus sealt kohe. Keegi ei küsinud ta käest mingeid küsimusi, tema ei vastanud neile,» selgitas Tambre.
Mark Ševtšenko loobus ise narkootiliste ainete puudutamisest ja isegi nende vaatamisest. Kurjategija jagas isegi käskusid kanepidiileritele läbi mitme inimese. «Ta üritas ennast igatpidi distantseerida sellest kuriteost, kuid saada ikkagi maksimaalselt tulu selle eest,» märkis Pern.