6. Kuidas peaks Euroopa Liit Venemaa käituma Krimmis kriisi kontekstis?
Diplomaatia, läbirääkimised. Keegi ei taha sõda.
7. Kas hõõglampide keelustamine ja tolmuimejate võimsuspiirangud on teemad, millega Euroopa Liit peaks tegelema? Põhjendage oma seisukohta.
Loomulikult on energiasäästlik elulaad õigustatud. Küsimus on mille arvelt. Uurimused näitavad, et säästulambid on antud hetkel veel vale sagedusega valgus ja teevad inimese tervisele liiga. Kindlasti see areneb. Euroopa peab tegelema inimeste tervisega ja seda väga tõsiselt. Kindlalt veendunud Eesti peab jääma puhtaks maaks. Kui see tolmuimeja võimsus piirang on põhjendatud ja teeb tervisele head, noo näiteks, et mikro osakesed ei pääse uuesti lendu, siis on see õigustatud. Aga inimeste endi teadlikus on olulisem.
8. Millises valdkonnas näeksid end tegutsemas Brüsselis- mis komisjonis, mis valdkondades?
Need on teemad mis mind väga huvitavad, aga kogu eesti saadikut koostöö nimel ka lisab.
1. Energeetika. Alustasin kodaniku algatusena www.eestiinimesed.eu Kuulun tastuvenergia klubisse, toetan igati Lilleküla seltsi tegevust.
2. Põllumajandus. Eesti peab jääma puhtaks maaks. Kasvatan ise erinevaid kultuure. Toit = Tervis. Ühistud maaelu tulevik.
3. Tervishoid. Loodustarkus ja uus tehnoloogia peavad käima käsikäes. Teadlikuse tõstmine juba maast madalast.
4. Maavarad. Meie maavarad peavad teenima Eesti inimeste huve. Me saame jälle põlevkivi energeetikas maailma juhtivaks maaks.
5. IT. Meie potentsiaal on kindlasti suurem. Innovatiivsus olgu toetatud. Lubamatu on intelekti väljavool.
6. Kodaniku ühiskond. Meie inimesed peavad ärkama. Kodaniku julgus, valjuhäälselt välja ütelda probleem ja seista selle lahenduse eest.