Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2009/01/05/112853t1h5495.jpg)
Jõelähtme vallas Jägala-Joa külas leiti Jägala jõe kiirevoolulisest kohast täna hommikul mehe surnukeha, kuid see oli nii okstesse takerdunud, et päästjatel oli raskusi selle kättesaamisega.
Põhja-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Helen Kuuseoja ütles, et teade tuli kell 10:43 ja sündmuspaigale saadeti kaks päästemeeskonda.
«Tegemist on meesterahva surnukehaga, mis on osaliselt juba lagunenud,» ütles Põhja Prefektuuri pressiesindaja Martin Luige. Ta lisas, et võimalik, et tegemist on 40-50 aastase mehega.
Luige selgitas, et surnukeha on takerdunud Jägala jõe keskel väga kiirevoolulisse kohta okste vahele ja nii kulus päästjatel selle kättesaamiseks mitu tundi.