Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2008/07/14/56658t1h98a5.jpg)
Türgis Ararati mäel lahvatanud pantvangidraama tõttu ei saa Suur-Ararati mäetipule tõusta 12- liikmeline Eesti alpinistide grupp.
Kolmapäeval kolm Saksa turisti vangistanud Kurdistani Tööpartei (PKK) mässulised nõuavad Saksamaa kurdivaenuliku poliitika lõpetamist.
«Neljapäeval jõudis sinna piirkonda ka 12-inimeseline grupp eesti mägironijaid, kellel oli samuti plaanis vallutada Suur-Ararat,» ütles Positmees.ee´le matkaklubi Nipernaadi liige Tiit Taimla.
Kohalikud võimud eestlastel mäele minna ei lubanud, sest piirkonnas on välja kuulutatud eriolukord ja mägi on ronijatele suletud, ütles Taimla.