«Warcrafti» mängitakse kahel moel - Egle mängib mängu, kus terve gild teeb koostööd, et tappa mängutootja programmeeritud kolli. Teine osa «Warcrafti» mängijatest harrastab versiooni player vs player, milles mängijad sõdivad omavahel.
«Warcraftil» ei paista lõppu, sest selle tootja teeb uut sisu juurde, alates uutest kollidest ja lõpetades uute strateegiatega.
Enne kolliga otsustavasse võitlusse sööstmist teevad gildi liikmed kõigepealt nädalate viisi trenni. Nad püüavad ka välja uurida, milleks koll üldse võimeline on. Infot otsitakse veebilehtedelt ja kasutatakse muid nippe eluka käitumise prognoosimiseks.
Mängijad suhtlevad omavahel mikrofonide ja klaviatuuri abil. «See on siin suur koll, aga tal on veel abiks erinevaid väikeseid kolle, kellel on erinevad võimed,» osutab Egle arvutiekraanile.
«Kui sa oled samas klassis, kus mina mängin, siis võib kolli üksainus löök tappa,» selgitab naine. «Raidi (konkreetne kollitapmise üritus - toim) käigus peab omavahel koos töötama ja igaühel on oma ülesanne - ühed ravivad, teised tapavad kolli ja kolmandad võtavad kogu peksu kollilt endale.»
Igale kollitapmisega hõivatud grupile on virtuaalreaalsuses eraldatud oma ruum, olgu see siis mingi koobas või loss.
Enamik gildikaaslasi on Eglest nooremad mehed, olgu siis tegu tudengite, rikaste Skandinaavia riikide elanike või lihtsalt paindliku töögraafikuga tegelastega. Sellisel tasemel «Warcrafti» mängimiseks ei saa lihtsalt hommikust õhtuni tööl käia.
Egle on ainus eestlane oma gildis. Aeg-ajalt visatakse keegi ka gildist välja, sest ta on raididel osalemiseks liiga vilets. Selleks et tugevasse gildi saada, tuleb läbida midagi tööintervjuu-laadset.