Et aega oli napilt ja proovideks ei saanud koguneda, ajasid mehed laval niisama juttu ja viskasid hillitsetud nalja ning kuulasid koos publikuga salvestisena oma nelja laulu.
Sealhulgas olid omal ajal väga kuulsad ja praegugi lauldavad «Armsas Tartus vana ülikool» ja «Maailma tahmunud peeglites» ja «Oo, Eestimaa» (tuntud ka kui «Tuhanded külad, tuhanded talud»). Et viimane on Rajaca looming, oli paljudele publiku hulgas üllatav teadasaamine.
Professor Zilmer andis pärast esinemist lootust, et kavas on millalgi välja anda ka CD, kuigi Rajaca algaastatel ei olnud võimalik lindistada. «Naljaga pooleks ilmselt KGB-l olid mingid lindid, aga neid me ei ole kuulnud ega näinud,» ütles ta.
Kunagi kaugemas tulevikus on meestel kavas kirjutada raamat Rajacast, kus paljastub end Athenas lüürilisest ja mõtlikust küljest näidanud loomingulise koosluse teine külg must ja absurdihuumor. Kui laetuks akud osutuvad, peaks ilmnema heal juhul juba 1. detsembril, Tartu Ülikooli kui eestikeelse ülikooli aastapäeval.
Kui lavale astus Rentaablus eesotsas rector magnificus Alar Karisega, algas saalis tants. Marulise aplausi iga loo eest saanud viisikut ei tahtnud kuulajad ära lasta, kuid et ülevaatuse järge ootasid Jaskar ning Keel, Nahk, Poogen ja Poeg, tuli publikul niigi veninud ajagraafikuga leplikult arvestada.
Seekordsel Tartu Riikliku Ülikooli vokaal-instrumentaalansamblite ülevaatusel tarifitseeriti kõik esinenud kooslused, sealhulgas Fix oma üsna algses koosseisus.
Kogu üritus oli korraldatud heatasemeliselt. Esines siiski mõningaid üksikuid kitsaskohti.
Ideoloogiliselt suurim libastumine oli ansambli Kogumus esinemine juba kord kompetentsetes organites keelatud Koguduse nime all.
Lubamatu oli ka näitliku agitatsiooni kasutamata jätmine saalikujunduses, mistõttu mõjusid ebasündsalt alasti kipsreljeefid seintel.
Nii et arenguruumi veel on, seltsimehed.