Päevatoimetaja:
Andres Einmann
+372 666 2072
Saada vihje

Mupo kontrolör sai bussijänese rünnakus vigastada

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toimetaja: Merike Teder
Mupo piletikontroll.
Mupo piletikontroll. Foto: Toomas Huik

Agressiivseks osutunud bussijänes tõukas munitsipaalpolitsei kontrolöri bussist väljudes nii, et ta kukkus ja hiljem tuvastati mitu luumurdu.

8. juuni õhtul kontrollis mupo Nõmme teel 17. liinibussi, kus ühel noormehel puudusid kõik dokumendid, kirjutab Õhtuleht.

Kui mupo töötaja Harri palus noormehel liinibussist väljuda ja koos temaga minna ametibussi isiku tuvastamiseks, ründas noormees teda bussist väljumisel ootamatult selja tagant ja tõukas bussist välja asfaldile. Bussijänes põgenes.

Traumapunktis tuvastati Harril küünarvarre murd, kodarluu ülaotsa murd ja veel mitut kehapiirkonda haaravad pindmised vigastused, selgub tööõnnetuse teatest.

Tagasi üles