Päevatoimetaja:
Marek Kuul

Kuidas lennupunkte koguda ja kasutada?

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Copy
Registreeruda tasub igasse lennundusallianssi kuuluva ühe lojaalsusprogrammi liikmeks ja boonuskaarte reisides alati kaasas kanda. Kopenhaageni lennujaama boonuskaart võimaldab ooteajaks lisaks tasuta WiFi-ühendust.
Registreeruda tasub igasse lennundusallianssi kuuluva ühe lojaalsusprogrammi liikmeks ja boonuskaarte reisides alati kaasas kanda. Kopenhaageni lennujaama boonuskaart võimaldab ooteajaks lisaks tasuta WiFi-ühendust. Foto: Mihkel Maripuu

Oluline on teada, et lennufirma boonusprogrammiga liitumiseks ja punktide või miilide kogumisega alustamiseks pole kunagi liiga hilja – seda saab teha isegi siis, kui oled lennureisil juba käinud. Samuti kehtivad punktid mitu aastat, seega on kogujal rahulikult aega otsustada, milline strateegia boonuste kogumiseks ja kasutamiseks valida.

Enamiku lojaalsusprogrammide tingimused lubavad juba tehtud lennureisi eest küsida boonuspunkte tagantjärele veel kuus kuud, kuid selguse mõttes on loomulikult targem oma püsikliendinumber sisestada juba pileti broneerimiskeskkonnas või lennule registreerudes.

Läti lennufirma Air Balticuga seotud lojaalsusprogrammi Baltic Milesi parendamise eest auhinnatud Anu Kalmurand soovitab pärast registreerumist liituda ka lojaalsusprogrammi lehega Facebookis, sest tihtipeale korraldatakse seal huvitavaid loosimisi või mänge, millega saab oma punktikontot hõlpsalt suurendada.

Tagasi üles