Küsimusele Puusepale teatavaks saanud infost vastas Aeg, et tehnilised töötajad töötlevad paratamatult informatsiooni ja nii sai ka Puusepp episoodiliselt mingeid teadmisi. «See on selge, et kui on üksus, kuhu jooksevad mingisugusedki andmed operatiivüksustelt kokku, mida nad peavad seal vormima teatud kujusse, siis paratamatult sellised teadmised tulevad ja sellised riskid on, aga see on elu, ilma selleta ei ole ka jälle võimalik tööd teha,» lausus ta.
Aeg lisas, et Puusepp viitas intervjuus ka 1990. aastate keskpaigas toimunud operatsioonidele, kuid kuna tema siis kaitsepolitseis ei töötanud, ei oska ta neid väiteid kommenteerida. «Loomulikult kaitsepolitseil läbi oma ajaloo on olnud õnnestumisi, on olnud ebaõnnestumisi ja mõningad ebaõnnestumised ta seal ka välja tõi. Mis seal siis salata, need on faktid, aga teisest küljest kõrval on õnnestumised, mida ei ole keegi avalikkuse ette toonud,» ütles Aeg.
Samuti ei osanud ta esile tuua mingeid erilisi kahtlusi, mida Puusepa töö oleks toona kaitsepolitseis tekitanud. «Sisekontrolli meetmetega ja muude meetmetega sai eeskätt just neid inimesi, kellel oli KGB taust, kes kunagi olid üle võetud mingitel seletamatutel põhjustel KGBst, loomulikult vaadatud, aga ju siis kuskil jäi midagi kahe silma vahele. Ülevõtmisest oli ju ka möödas juba aastakümneid ja eks ikka usud inimestest head, et kui nad juba on vande andnud ja koostöötahet ilmutanud, siis nad seda ka ausalt teevad,» selgitas ta.
Aegi sõnul on Puusepa juhtum kaitsepolitseile järjekordne õppetund. Samas ei tähenda see tema sõnul, et kõigile inimestele, kes on kunagi olnud KGBga seotud, tuleks alustada klaperjahti.