Nüüd on tal kavas asutada raadiojaam, mis oleks läbinisti ersakeelne. «Raadiojaama on väga vaja,» ohkab ta. «Siis kostaks üle Mordva meie oma muusika, aga ka saam Wimme või teie Tulli Lum. Ning loomulikult ersakeelne jutt.»
Romashkini hõõguvaid silmi vaadates ei jää kahtlustki, et see kõik saab olema. Mitte kohe homme, aga kunagi kindlasti.
Ersa popmuusika isa Kui Vladimir Romashkin näitab tänavu üllitatud ersa popmuusiku helikandjat, särab ta rõõmust kui väike poiss. Bakich Vidjai kassett kannab nime «Ton Tujitj». Muusika nagu muusika ikka, mis aga põhiline - puhtas ersa keeles.
Romashkin räägib, et näitlejaharidusega noormees on ürgandekas nii teatri- kui ka muusikavallas, kirjutab ise oma lauludele tekste ja loob teatrilavastustele muusikatki.
Enamgi veel: ersa popmuusika tõusev täht saab ühtviisi hästi hakkama nii klaveri, bajaani, löökriistade kui kitarri mängimisega. «Bakich Vidjai loodab, et Mordva noored ei unusta oma emakeelt ja laulaks ersa keeles,» lausub Romashkin.
Õigupoolest loodab sama Romashkin isegi. Muidu ei võtaks ta kõiki tõusvaid lauluhääli oma kaitse alla, ei hoolitseks nende lindistusvõimaluste eest ega kulutaks popmuusika peale punast krossigi.
Praegu kulub kogu tema teenitud ja laenatud raha ühemõtteliselt noortele annetele teed sillutades. Ta maksab noorte tegevuse lihtsalt kinni.
«Et nad võtaksid rahvusliku popmuusika loomist tõsiselt, tuleb neid rahaliselt toetada - kõik see on ju nii kallis,» põhjendab ta. Lisaks tingimusele, et toetatavad laulavad ainult ersa keeles, on Romashkin kehtestanud veel ühe.
Nagu Romashkinil on passis üks ja mõtteis teine nimi - Jovlad Olo, peab ka poplauljatel olema nimesid kaks. Et side esivanematega ja oma kultuuriga säiliks, tähendab Romashkin. Nii ongi noortel artistidel kaks nime. Bakich Vidjai on passijärgselt Viktor Tshitshaikin.
Ersa popmuusikataevas kehtivad omad seadused.